Uudiste nimekirja

2015-01-28

Live Well toidulisandid

Seistes apteegis bioaktiivseid toidulisandeid tihedalt täistuubitud riiulite vahel, kaotame pahatihti pea. Mida need bioaktiivsed lisandid endast kujutavad? On mul neid vaja? Mida valida? Kuidas neid võtta?

 Kahjuks sisaldab meie igapäevane toidusedel liiga palju kaloreid ja liiga vähe mineraalaineid ning vitamiine. Viimased teadusuuringud kinnitavad, et organismi varustamiseks vajaliku koguse mineraalainete ja vitamiinide omastamiseks peab inimene päevas ära sööma vähemalt ämbritäie poes müüdavaid köögivilju. Meie sööme neid parimal juhul paarsada grammi. Kevadisel ajal väheneb oluliselt köögiviljade vitamiinisisaldus. Peale selle peame arvestama, et tänapäeva inimesele vajalikud kogused on endistest suuremad. Keskkonna saastatus on praegu varasemast suurem ja igapäevast stressi rohkem kui kunagi varem, seepärast kuluvad organismi varud kiiremini.

Bioaktiivsed toidulisandid võivad anda lisaenergiat, toetada südame-veresoonkonna tööd, olla abiks silmadele ja varustada organismi vajalike ainetega. Siiski ei tohi unustada, et bioaktiivsed toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist.

Vaadake hoolikalt, millised on teie valitud bioaktiivse toidulisandi koostisosad, eriti siis, kui olete teatud ainete suhtes allergiline.

Bioaktiivsete toidulisandite sari LIVE WELL, mis on müügil üksnes EUROAPTEEGI apteekides, pakub kontrollitud kvaliteediga biolisandeid. Selle loomise eesmärk on pakkuda inimestele kvaliteetseid tooteid, mis aitavad püsida tervena ja säilitada elukvaliteeti.

Kõigil LIVE WELLi biolisanditel on kinnitatud kvaliteeditunnistus. Toodete valmistamiseks kasutatakse kvaliteetset looduslikku toorainet. Paljud tooted on ainulaadse koostisega, millel ei ole Baltimaades analooge. Kõige tähtsam on aga see, et tegemist usaldusväärsete ja kvaliteetsete toodetega, mis tugevdavad tervist ning parandavad enesetunnet. Enamik toidulisandeid on pakendatud pehmetesse kapslitesse, mis muudab nende kasutamise eriti mugavaks ja soodustab toitainete imendumist.

 

LIVE WELL TOIDULISANDITE VALIKUS ON:

 

LIVE WELL MULTIVITAMIINID & MINERAALID N20

Apelsinimaitselised kihisevad tabletid magusainetega.

MULTIVITAMIIN N30

Kiiresti imenduv multivitamiinide ja mineraalide kompleks.

 

LIVE WELL VISION FORTE CAPS N30

Toidulisand silmadele, mis täiendab igapäevast toidusedelit mustika ekstraktide, luteiini ja zeaksantiiniga.

LIVE WELL JUNIOR MULTIVITAMIIN N20

Vaarikamaitselised kihisevad tabletid magusainetega. Täiendab igapäevast toidusedelit vitamiinidega.

LIVE WELL VITAMIN C N20 

C-vitamiin on närvisüsteemi ja ainevahetuse peamine turgutaja, aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

LIVE WELL B N20

 Kihisevad B-kompleksi vitamiinid. B-vitamiinid on olulised see­deelundkonna ja närvisüsteemi normaalseks talitluseks. Tähtsad naha, juuste, silmade, suu ja maksa tervise tagamisel.

LIVE WELL MAGNEESIUM + B6 N20
LIVE WELL MAGNEESIUM+B6  CAPS N60
LIVE WELL MAGNEESIUM 375 MG+B6 1,4MG PLV N30

Magneesiumipreparaat B6 vitamiiniga. Organismi magneesiumivaeguse tundemärkideks on pidev väsimus, ärrituvus, lihasnõrkus ja krambid, alaline muretsemine, aga ka südame rütmihäired.

 

LIVE WELL MAGNEESIUM 350 MG + KAALIUM 300MG PLV N30

Lahustuv magneesiumi ja kaaliumi pulber on meeldiva apelsinilõhnaga, vees kiiresti lahustuv; mineraalid on kergesti omastatavad, seetõttu on preparaat efektiivse toimega.

 

LIVE WELL CRANBERRY CAPS N20 

Toidulisand kusejuhade vaevuste korral.

LIVE WELL ENERGY PLUS CAPS N30 

Täiendab igapäevast toidusedelit vitamiinide, mineraalide ja taimeekstraktidega.

LIVE WELL JOINT KOMPLEX N90

Toidulisand, mis aitab hoida liigeste tervist, painduvust ja tugevust. Soodustab liigesevedeliku teket, vähendab valu ja paistetust.

LIVE WELL OMEGA 3 N60

Bioaktiivne toidulisand, mis täiendab igapäevast toidusedelit polüküllastamata oomega-3-rasvhapetega.

LIVE WELL LIVER COMPLEX CAPS N30

Unikaalse koostisega preparaat maksale pehmetes želatiinkapslites, mis sisaldab essentsiaalseid fosfolipiide ja on rikastatud E ja B-grupi vitamiinidega. Essentsiaalsed fosfolipiidid aitavad taasatada ja toetavad maksa õiget funktsiooni.

LIVE WELL IMUNO CAPS N30

Kiirelt imenduvad kapslid immuunsüsteemi tugevdamiseks.

LIVE WELL KALAÕLI 250ML
LIVE WELL KALAÕLI 250ML APELSINIMAITSELINE

Eluks vajalikke oomega-3 ja oomega-6 rasvhappeid ning A ja D3 vitamiine sisaldavad kalaõlid. Valikus on traditsioonilise ning apelsinimaitsega siirupid.

LIVE WELL NEURO CAPS N30

Päevase toidu täiendamiseks kummeli ja sidrunmelissi ekstraktide ning B-grupi vitamiinidega kapslid.

LIVE WELL FERRUM+B12 250ML

Aitab hoida organismi optimaalset rauasisaldust. Eriti soovitatav lastele aktiivse kasvu perioodil, rasedatele, imetavatele naistele, naistele menstruatsiooni ajal ja taimetoitlastele.

LIVE WELL PROBIOTIC  N16 JA N20
LIVE WELL CHOCO PROBIOTIC N16

Päevase toidu täiendamiseks. Sisaldab vajalikke piimhappebaktereid.

LIVE WELL CALCIUM+D3+K2 CAPS N90

Toidulisand, mis täiendab igapäevast toidusedelit kaltsiumi ja D3 + K2 vitamiinidega. D3 vitamiin soodustab kaltsiumi omandamist. K2 vitamiin toetab luu massi säilitamist.

LIVE WELL CRATAEGUS+MG CAPS N30

Täiendab igapäevast toidusedelit viirpuu ja magneesiumiga. Kompleksi koostisse kuuluvad ained aitavad parandada ja tugevdada südame tööd ning vähendada närvipingeid.

LIVE WELL RESVERATROL PLUS CAPS N30

Kapslid päevase toidu täiendamiseks. Sisaldavad resveratrooli, rohelise tee ja viinamarja seemne ekstrakte, seleeni, vitamiine A, C, E.