VESI_1180x590px (002)

Toode, mis on vajalik igas koduapteegis!

Viirushaigused tabavad meid tavaliselt ootamatult. Olgu siis tegu Covid-19, mõne muu ülemiste hingamisteede viirushaiguse või kõhuviirusega.  
On teada, et vedeliku puudus ehk dehüdratsioon tekib toidumürgitusest või kõhuviirusest tingituna kõhulahtisuse, oksendamise korral, aga tegelikult võib see kaasneda kõikide infektsioonidega. Dehüdratsioon tähendab, et keha on kaotanud rohkem vedelikku kui seda normaalsete funktsioonide täitmiseks omastada on suutnud. Kergemast dehüdratsioonist annavad märku suukuivus, kuivad huuled, pearinglus, väsimus, uriini tume värvus. Raskema dehüdratsiooni korral südamepekslemine, suur nõrkus ja teadvusekadu. Koos vedelikuga kaotab keha ka olulisi elektrolüüte.

Miks me vajame elektrolüüte?

Maakeeli tähendavad elektrolüüdid elektrilaengut kandvaid mineraalaineid (naatrium, kaalium, kaltsium, magneesium). Keha vajab elektrolüüte, sest need aitavad hoida vedeliku tasakaalu organismis, toetavad õiget kehatemperatuuri (soodustavad muuhulgas palaviku alanemist), reguleerivad närvi- ja lihasfunktsioone, säilitavad happe-leelise tasakaalu.
Naatrium on olulisemaid elektrolüüte, mis hoiab organismis vedeliku õiget tasakaalu, närvide funktsiooni ning on happe-aluse tasakaalu säilitamiseks kriitilise tähtsusega. Kõhulahtisuse, oksendamise ja higistamise kaudu kaob naatrium teistest elektrolüütidest enam. Naatriumi kadu tekitab sooritusvõime langust, lihasekrampe, defitsiit võib viia aga tõsisemate terviseprobleemideni.

Kaalium (K) ja naatrium (Na) on harmooniliselt koos töötavad elemendid. Kaalium koos naatriumiga aitab rakul transportida eluks vajalikke toitaineid, hoida südamerütmi ja head vererõhku, tagada närvi ja lihaste normaalne talitlus. Need elemendid on lahutamatult seotud ja tasakaalustamatus põhjustab valkude, rasvade ja süsivesikute ainevahetuse häireid ning mineraalide, vitamiinide imendumishäireid.
Magneesium (Mg) on samuti üks olulisi mineraale, mis reguleerib mitmeid füsioloogilisi protsesse ja aitab ühtlasi säilitada elektrolüütide tasakaalu. See on elutähtis lihaste (kaasa arvatud südamelihase) ja närvide tööle, vererõhule, hädavajalik närvisüsteemile.

Üks abinõudest, mida saad haiguse ajal endale või oma lapsele pakkuda, on säilitada organismi vedeliku ja elektrolüütide tasakaal läbi vee, mahla, elektrolüüte sisaldavate vedelike joomise. Elektrolüüte sisaldav lahus aitab asendada kaotatud vedelikku ja mineraale, et tagada keha normaalsed funktsioonid ja parandada jõudlust kiiremaks tervenemiseks.

Ootamatute haigusseisundite leevendamiseks võiks igas koduapteegis olla toode Hydro Forte, mis lisaks ülalloetletud elektrolüütidele sisaldab elujõulisi Lactobacillus Acidophilus piimhappebaktereid ja veevaba glükoosi.
Piimhappebakterid takistavad kahjulike bakterite paljunemist ja aitavad taastada seedetrakti normaalse töö, mis on eriti oluline kõhulahtisuse korral. Samas asuvad suur osa immuunrakkudest soolestikus, tänu millele toetavad piimhappebakterid ka immuunsüsteemi talitlust.
Veevaba glükoosi olulisus tootes on seotud naatriumi transpordiga. Glükoos suurendab naatriumi ja vee imendumist organismi.

Hydro Forte sobib kasutamiseks kõikidele, k.a. lastele alates 2. eluaastast kõhulahtisuse, vedelikukaotuse, üldise nõrkuse ja haiguse (k.a. palaviku) korral. Sega nr 1 ja nr 2 pakk hoolikalt 500ml vees ning joo lonkshaaval. Valmislahus säilib külmkapis kuni 48h.
Hoia toode ootamatusteks koduapteegis, reisile minnes haara kaasa!

Biofarmacija toidulisandid on suurepärane valik inimestele, kes hindavad toodete sisaldust ja toimet. Biofarmacija toidulisandid sisaldavad ainult aktiivseid toimeaineid, mis on orgaanilist päritolu ja organismile kergesti omastatavad. Ei ärrita magu. Toodetele ei ole lisatud keemilisi magus-, maitse-, säilitus- või muid abiaineid, mis organismile täiendavat kasu ei paku. Biofarmacija toidulisandite neutraalne maitse on seotud toodete naturaalsusega. Pulbriline vorm annab võimaluse mahutada suurt kogust toimeaineid ühte pakki ning pulbri segamine vee hulka annab lisaväärtust organismile. Vee joomine turgutab meie tervist ja on muuhulgas vajalik ka toitainete imendumisele.

Scroll to Top