eakad-1200x600

Euroapteek on Maalehe Eakate Festivali suurtoetaja

Euroapteek osaleb Maalehe Eakate Festivalil, mis toimub 16. juunil Tartus Eesti Rahva Muuseumis.

Päeva juhib armastatud laulja ja näitleja Andres Dvinjaninov ning esinejate hulgas astub üles ka kahekordse parima meesartisti Kuldse Plaadiga pärjatud Toomas Anni.

Külastajatele tasuta festival pakub põnevat tegevust kogu päeva jooksul: oodata on nii harivat kui ka meelelahutuslikku programmi Maalehe ja Eesti Päevalehe lavadel ning õpitubasid ja vestlusringe.

Kasuta ka suurepärast võimalust tutvuda Eesti Rahva Muuseumi näitustega. Festivali külastajatele on näituse külastus -50%.

Ajakava ja rohkem infot: www.maaleht.ee/eakad

Pensionäripõli võib olla vägagi lõbus ja seltskondlik, kui endale põnevat tegevust leida. On olemas erinevad huvirühmad alustades laulmisest-tantsimisest ja lõpetades keele- või maalimisringiga. Kõige tähtsam on selle juures koos veedetud aeg ning et saaks kellegagi rõõmu ja muret jagada. Maalehe Eakate Festivalilt saab kindlasti häid mõtteid, mida põnevat ette võtta.

EUROAPTEEGI ALA leiad peasissepääsu juurest. Päeva jooksul on võimalik tutvuda Euroapteegi laia omatoodete valikuga ning saada osa festivali eripakkumistest. Lisaks toimuvad mitmed loosimised Euroapteegi poolt välja pandud väärt auhindadele, mis aitavad hoolitseda tervise ja ilu eest!

Tule ja saa osa meeleolukast päevast ning jaga infot oma lähedastega!

Scroll to Top