EE RU
Kaugmüüki teostab Mint apteek | Küsi apteekrilt | E-R 9:00-17:00 | +372 641 0580
Filter
Sorteeri
Hind
Hinnavahemiku filter
Kategooria
Kategooria
Tagasi
Kaubamärk
Kaubamärk
Tagasi

Maskid ja respiraatorid

Kõige lihtsam ja tõhusam moodus, kuidas saate äreval koroonaviiruse pandeemia ajal ennast ja lähedasi hõlpsalt ja efektiivselt kaitsta on hankida endale avalikus kohas viibimise ja poes käimise jaoks mask või respiraator. Azeta e-poes on saadaval suurepärane valik erinevaid maske ja respiraatoreid, mille abil võite kindel olla, et nii teie ise kui ka teie lähedased ja teised pereliikmed on maksimaalselt kaitstud viiruse leviku eest. Tutvu juba täna e-poes valikus olevate toodetega ja telli enda eelistustele vastav kaitsemask või respiraator mugavalt lähimasse pakiautomaati või otse koju kätte

Muuda asjaajamine mugavaks
Kuna paljud asutused paluvad seadusest tulenevate nõuete või ettevõtte sisereeglite tõttu klientidel ruumis viibides kanda maski või respiraatorit on erinevate asjaajamiste mugavamaks muutmine imelihtne, selleks telli endale sobiv mask või respiraator, mida saad kasutamisvalmilt panna autosse, erinevatesse käekottidesse, ja võite kindel olla, et ükski asjaajamine ei jää ununenud või puuduva maski pärast pooleli.

 

Millal kanda näomaski
Näomaski tuleks kanda kahel juhul, esiteks enda kaitseks võimalike väliskeskkonnast tulenevate viiruste ja haigustekitajate eest ja teiseks on maski kandmine vajalik juhul kui olete ise haige või ilmnevad esimesed haigussümptomid, mille levikut on maski kandmisega võimalik samuti piirata. Näomaski kandes kaitsete iseennast, pereliikmeid ja teisi lähedasi inimesi, kelle hea tervis on teie jaoks kindlasti oluline väärtus. Azeta e-poest leiate parima valiku kaitsemaske parima hinnaga, tihti toimuvad ka atraktiivsed sooduskampaaniad.

 

Kes peaksid näomaski kandma
Näomaski kandmise soovitus ja kohustus puudutab ennekõike täiskasvanuid, kes liiguvad ja viibivad kõige enam erinevates avalikes sise-ja välisruumides, kus on rahvast rohkem. Samuti on näomaski või respiraatori kandmine soovitatav lastel, kes viibivad rahvastatud avalikes siseruumides. Üldisel võiksid näomaski kanda kõik enda ja teiste tervisest hoolivad inimesed.
Erinevat tüüpi maskid ja respiraatorid
Azeta e-pood pakub oma klientidele tellimiseks erinevat tüüpi maske ja respiraatoreid. Saadaval on meditsiinilised ehk kirurgilised kaitsemaskid, mida kasutatakse erinevates meditsiiniasutustes patsientide ja arstide kaitseks võimaliku viiruse leviku vähendamiseks. Nüüdseks on meditsiiniliste kaitsemaskide levik liikunud meditsiini asutustest ka väljapoole ning nende kasutamine on levinud kaubanduses, tänaval, ühistranspordis ja lennujaamades ning lennukites. Meditsiiniline kaitsemask on kolmekihiline ja elastsete kummiribadega, tagades efektiivse kaitse ja mugava kasutamise. Samuti on Azeta e-poes saadaval ka respiraatorid, mis on samuti hea valik enda ja teiste kaitsmiseks piisknakkuse teel levivate haigustekitajate eest. Respiraatori kandmine on mugav ning nahasõbralik, respiraatorit aitavad kinni pidada kuni 95% õhu teel levivatest viirustest. Respiraatorid kohanevad mugavalt kandja näokuju järgi ja on varustatud reguleeritava ninaklambriga, et tagada maksimaalne mugavus kandmisel. Respiraatorid jagunevad sõltuvalt pakutava kaitse tõhususest kolme tüüpi: FFP1, FFP2 ja FFP3.


Medrull 3-kihiline näomask kummiga N50
30
9,67 €
Euroapteek.ee tavahind enne kampaaniat
6,77 €
Näita lehte
24 48 96

Korduma kippuvad küsimused selle kategooria toodete kohta

Terviseuudised ja näpunäited