Eesti
EE
Kodulehekülg Tule tööle Vabad töökohad

Vabad töökohad

Omades proviisori või farmatseudi haridust, olles ajatundlik ja hooliv, oled oodatud meie apteegi meeskonda tööle. 

Vabade töökohtadega saad tutvuda kirjutades personal@euroapteek.ee e-postiaadressile. 

Meie suurimaks väärtuseks on meie inimesed, kes professionaalsuse ja hoolivuse abil viivad ellu meie ettevõtte missiooni: aidata inimestel olla terved ja elujõulised.

Miks meie?

 • karjäärivõimalused
  Euroapteegis on karjääri teinud mitmed tublid töötajad. Oleme praktikabaasiks Tallinna Tervishoiukõrgkooli ja Tartu Ülikooli tudengitele, kes saavad meie juures õppida klienditeenindust ja juhatajate käe all koguda erialast tarkust. Paljud tudengid on jäänud meie ettevõttesse tööle ning tänaseks arenenud apteekide juhatajateks. 
 • arenguvõimalused
  Toetame oma töötajaid erialase kvalifikatsiooni tõstmisel. 2017 aasta sügisel alustas õpinguid Tartu Ülikoolis proviisori täiendõppes 12 farmatseuti. 
  Pakume stipendiumi viimasel kursusel õppivatele tudengitele, kes pärast kõrghariduse omandamist asuvad tööle meie ettevõttesse farmatseudiks või proviisoriks. 
 • tunnustamine
  Korraldame pidevalt inspireerivaid võistlusi ning premeerime võitjaid vahvate auhindadega. Korraldame põnevaid koolitusi ja konverentse ning aasta saavutusi võtame kokku suuremal aastalõpu üritusel, kus alati tunnustame oma parimaid.
 • hea teenindus
  Meile on oluline meie klientide rahulolu. Euroapteegi teenindusstandardite loomisel olid kaasatud meie apteekrid, mis tagab parima teeninduskvaliteedi. Pakume kliendile professionaalset nõustamist, hoolivust ja suhtume inimestesse empaatiliselt.
 • töö ja eraelu tasakaal
  Hoolime oma töötajate tervisest ning anname lisapäevi puhkamiseks, oleme paindlikud töötamise koha- ja aja suhtes, toetame sportlikku eluviisi ning anname vaba aega rõõmsate ja kurbade sündmuste puhul.