Meist

2004 a.
AVATI ESIMENE EUROAPTEEK EESTIS
0
EUROAPTEEGI KAUBAMÄRGI ALL TEGUTSEVAT EUROAPTEEKI
0 tuh.
KÜLASTAJAT KUUS
0
TÖÖTAJAT

Tere tulemast Euroapteeki!

Euroapteegi eesmärgiks on olla klientidele usaldusväärseks partneriks oma kliendikesksuse ning professionaalsuse poolest!

Külastades Euroapteegi apteeke, leiate eest:

  • sõbraliku ja külalislahke apteegipersonali
  • parimad lahendused oma terviseprobleemidele
  • kiire ning asjatundliku teeninduse
  • läbimõeldud kaubavaliku nii ravimite kui ka toidulisandite näol
  • erinevaid toredaid kampaaniaid
  • soodsad tootehinnad
  • lisaks pakume igal kuul diagnostikaid, tooteesitlusi ning konsultatsioone.

Missioon ja visioon

Missioon:

Aitame inimestel olla terved ja elujõulised, nõustades neid professionaalselt ravimite valiku ja tervise hoidmise osas.

Visioon:

Olla esimene valik inimeste tervise ja elukvaliteedi parandamisel.

Väärtused:

Oleme eestvedajad. Suhtleme personaalselt. Oleme pühendunud. Teeme tööd kirglikult. Toetame kolleege. Oleme positiivsed.

Euroapotheca Grupp

EUROAPOTHECA on kiire ja stabiilse kasvuga farmaatsiatoodete ja apteegikaupade müügiga tegelev ettevõtete grupp, mis tegutseb eriti aktiivselt just Baltikumis ning Kesk- ja Ida-Euroopa riikides. Grupi suurimad farmaatsiakaupade jae- ja hulgimüügiga tegelevad ettevõtted asuvad Leedus, Rootsis, Lätis, Eestis ja Poolas.

EUROAPOTHECA grupp on Baltikumis farmaatsiakaupade turu juhtiv ettevõte, kuid lisaks sellele ollakse ka valdkonna innovaatoriks, usaldusväärseks koostööpartneriks ja eelistatud ning kiidetud tööandjaks kõigil turgudel. Välja on töötatud ka arvukalt oma kaubamärgiga tooteid ning mis peamine – juba ettevõtte asutamisest aastal 1998, on EUROAPOTHECA kindlaks eesmärgiks olla inimeste jaoks esmaseks valikuks kõigil turgudel.

EUROAPOTHECA opereerib hetkel 582 apteeki 4 riigis, annab tööd pea 3800 inimesele ning teenindab rohkem kui 30 miljonit klienti aastas. EUROAPOTHECA opereerib Leedus Eurovaistinė apteeke (273 asukohas), Apoteksgruppen apteeke Rootsis (191 asukohas), Euroaptieka apteeke Lätis (52 asukohas) ning Eestis Euroapteeke (74 asukohas).

2017. aastal oli EUROAPOTHECA grupi peamiseks eesmärgiks apteegikettide laiendamine kõigil turgudel. Grupis toimus aktiivne arendusfaas, mille käigus otsiti aktiivselt võimalusi oma äritegevuse kasvatamiseks Kesk- ja Ida-Euroopa riikides ning Põhjamaades. 2018. aasta esimeses kvartalis omandas EUROAPOTHECA Rootsi apteegiketi Apoteksgruppen, saades sellega piirkonna üheks suurimaks apteekide võrgustikuks.

EUROAPTHECA kuulub omakorda VILNIAUS PREKYBA gruppi, mis on Baltikumi ja CEE regiooni suurim rahvusvahelise jaekaubandusega tegelev kontsern.

Eetikakoodeks

Me oleme suur ettevõtete grupp, mis on tegev Balti riikides ja on olulisel kohal Kesk-Euroopa turul. Me mõistame, et vastutame oma tegevuse eest, mis mõjutab meie kliente, töötajaid, avalikkust ja meid ümbritsevat keskkonda.

Kõikides riikides ja turgudel, kus me tegutseme, teeme seda ausalt ja läbipaistvalt, järgides ärieetika kõrgeid standardeid. Me soovime, et neid standardeid järgiksid kõik meie gruppi kuuluvad ettevõtted.

Meie vastutustundliku tegevuse suunad sätestab ärieetika koodeks, kus me kirjeldame kuidas me loome ärisidemeid ning järgime töötajate, klientide, partnerite, tarnijate ja võimuorganite, samuti teiste institutsioonide ja avalikkusega suhtlemisel käitumisstandardeid.

Eetikakoodeksiga saad tutvuda siin: Ärieetika-koodeks-EE.pdf

Kontaktid

Võtke meiega ühendust

Tel.:

+372 667 50 31

E-mail:

info@euroapteek.ee

Rekvisiidid

Euroapteek OÜ

Akadeemia tee 45

Tallinn 13520

Scroll to Top