Eesti
EE
Kodulehekülg Meist Euroapotheca grupp

Euroapotheca grupp

EUROAPOTHECA on kiire ja stabiilse kasvuga farmaatsiatoodete ja apteegikaupade müügiga tegelev ettevõtete grupp, mis tegutseb eriti aktiivselt just Baltikumis ning Kesk- ja Ida-Euroopa riikides. Grupi suurimad farmaatsiakaupade jae- ja hulgimüügiga tegelevad ettevõtted asuvad Leedus, Lätis, Eestis, Poolas ja Ukrainas.

EUROAPOTHECA grupp on Baltikumis ja Poolas farmaatsiakaupade turu juhtivaid ettevõtteid, kuid lisaks sellele ollakse ka valdkonna innovaatoriks, usaldusväärseks koostööpartneriks ja eelistatud ning kiidetud tööandjaks kõigil turgudel. Välja on töötatud ka arvukalt oma kaubamärgiga tooteid ning mis peamine - juba ettevõtte asutamisest aastal 1998, on EUROAPOTHECA kindlaks eesmärgiks olla inimeste jaoks esmaseks valikuks kõigil turgudel.

EUROAPOTHECA opereerib hetkel 454 apteeki 5 riigis, annab tööd pea 3000 inimesele ning teenindab rohkem kui 30 miljonit klienti aastas. EUROAPOTHECA opereerib Leedus Eurovaistinė apteeke (270 asukohas), Euroaptieka apteeke Lätis (52 asukohas) ning Eestis Euroapteeke (45 asukohas). Poolas tegutsetakse nime all Euro-Apteka (83 asukohta) ja Ukrainas Euroapteka (4 asukohta).

2017. aastal oli EUROAPOTHECA grupi peamiseks eesmärgiks apteegikettide laiendamine kõigil turgudel. Grupis toimus aktiivne arendusfaas, mille käigus otsiti aktiivselt võimalusi oma äritegevuse kasvatamiseks Kesk- ja Ida-Euroopa riikides ning Põhjamaades.

EUROAPTHECA kuulub omakorda VILNIAUS PREKYBA gruppi, mis on Baltikumi ja CEE regiooni suurim rahvusvahelise jaekaubandusega tegelev kontsern.