EE RU
Kaugmüüki teostab Mint apteek | Küsi apteekrilt | E-R 9:00-17:00 | +372 610 3100

Aktiivne liikumisaasta 2023: iga liigutus loeb!


Aktiivne liikumisaasta 2023: iga liigutus loeb!

’’Terves kehas terve vaim!’’ võtab tabavalt kokku füüsilise aktiivsuse tähtsuse meie organismis. Liikumine ei mõju mitte ainult füüsilisele vormile hästi, vaid omab olulist rolli ka meie heaolutundele, rõõmsale meelele ning teistele olulise tähtsusega organismi protsessidele.

 

Liikumist on vaja igas vanuses inimesele. See on vajalik kasvamiseks ning luude ja lihaste arenguks. Kasvõi 30 minutit füüsilist aktiivsust päevas kiirendab oluliselt meie ainevahetust ning vähendab riski haigestuda tõsistesse haigustesse nagu näiteks diabeet või südame- ja veresoonkonnahaigused.

 

Kehaline aktiivsus ei pea alati olema võhmale võttev sportimine, keha tänab Sind juba ka mõnusate jalutuskäikude eest. Kas teadsid, et isegi mõõdukas kiirkõnd võib keha hapnikuvarustust ligi neljakordistada?

Niisiis kutsume alanud aastal kõiki üles märkama ja panema rõhku enda füüsilisele aktiivsusele – nii on meie immuunsüsteem tugevam, keha terve ning meel alati hea!

 

Iga väike samm loeb, olgu selleks jalutuskäik vabas õhus, suusatrenn lumises metsas või treening spordisaalis. Leia endale meelepäraseim, jäädvusta teekonda ka teistega ja saa selle eest premeeritud uhkete auhindadega.

 

Mida see tähendab?

  • Postita vahemikus 01.01-31.01 enda treeningust Instagrami pilt
  • Kasuta märget #AzetaLiigub
  • Ja oledki loosirattal kirjas!

 

1. veebruraril loosime kõikide osalejate vahel välja 10 tervislikku auhinda! Loosi läheb üheaastane MyFitness+ täispakett 12 kuuks ning 10 kingikotti väärtusega 168 €.

 

Liikumismängu toetavad MyFitness, NordAid, Vitabiotics, Pro Expert, LIVOL, MÖLLER’s, Dermedic ja Ecosh.

 

Heida pilk peale usinatele treeningutele SIIN.

 

Pane tähele, et kampaanias osalemisega annad nõusoleku avalikustada enda pilt Azeta sotsiaalmeedia kanalites ja kodulehel.

 

Kampaania kestab 01.01-31.01.2023. Loe rohkem tingimuste kohta SIIN.

Terviseuudised ja näpunäited