Приходи работать

Цель Евроаптеки - помочь людям принимать осознанные решения и получать удовольствие от жизни.
Приходите к нам, и мы вместе познакомим вас с профессиональными сообществами здравоохранения по всей Эстонии - от Выру до Ласнамяэ и от Нарвы до Курессааре.

ПРОВИЗОРЫ

ФАРМАЦЕВТЫ

СТИПЕНДИИ

ПРАКТИКАНТЫ

ОФИСНЫЙ

ПЕРСОНАЛ

Предложение работодателя

Привлекательное предложение от работодателя

  • Гибкий рабочий график
  • Дополнительные дни отпуска
  • Скидка работника
  • Поддержка спортивного образа жизни
  • Частичная компенсация стоимости аппаратов коррекции остроты зрения
  • Совместные мероприятия
  • Дополнительные льготы на дни рождения, юбилеи, рождение детей и свадьбы
  • Пособие в случае ухода близкого члена семьи

Отличная возможность карьерного роста в международной компании

100% профессиональная программа обучения

Рабочая среда, в которой ценятся люди и командная работа

Участие во внутренней деятельности

Конкурентноспособная система оплаты труда

Edulood

Garita Laurimäe

Minu jõudmine farmaatsia juurde oli kohati juhuslik, kuid nüüd, mitmed aastad hiljem tagasi mõeldes, olen oma valikuga väga rahul.

1994.a kui olin lõpetanud Keila 1. Keskkooli, viis tee mind Tartusse, kus alustasin oma õpinguid Tartu Ülikooli Arstiteaduskonnas. 1999.a kaitsesin bakalaureuse väitekirja sotsiaalfarmaatsias teemal „Ravimiinfo apteegikülastajatele mõnedes Tartu ja Tallinna apteekides” (juhendajad knd farmaatsia Elmar Arak ja Msc farmaatsia Katrin Pudersell). Peale ülikooli lõpetamist sai minu esimeseks töökohaks OÜ Rohupood, kus töötasin haruapteegi juhatajana. 2004-2006. a töötasin Viimsi Apteegis proviisorina.

2006. a märtsist tulin tööle Euroapteeki, kus minu esimeseks töökohaks sai värskelt avatud Valdeku Apteek. Alates septembrist 2006 olen töötanud Liivaku Apteegi juhatajana. Nüüd, olles töötanud 12a proviisorina, on järjest selgemaks saanud see, kui oluline on apteegikülastajale temaga tegelemine, tema ärakuulamine, talle toidulisandi soovitamine, mis kiirendaks tema paranemist. Samas on selle töö juures kõige meeldivam, kui näed oma töö tulemust – seda kui apteegikülastaja tuleb peale paranemist apteeki, et apteegitöötajale öelda, et ta on siit abi saanud. Kuna ravimite ning toidulisandite valik päev-päevalt on suurenenud, on patsiendile oluline, kui talle pakutakse erinevaid tooteid, selgitatakse koostoimeid teiste tema kasutuses olevate ravimitega, ravimi kõrvaltoimeid jne. Oluline on ka apteegi koostöö arstiga. Vahel on vaja täpsustada mõne retseptiravimi annust vms. Patsiendile on see väga oluline, kui ta näeb arsti ja apteekri koostööd, mis kõik toimub tema tervise nimel. Kõik see aitab luua usaldust ka apteekri ja patsendi vahel.

Alates veebruarist 2011, töötab Liivaku Apteek avatud apteegina. Liivaku apteegis on kokku neli töötajat – lisaks minule 3 farmatseuti ja abitöötaja, kes kõik kokku moodustavad toreda kollektiivi. Kõik töötajad on lisaks oma põhitööle ka head psühholoogid, kes kuulavad ära kõik mured ja rõõmud, mida apteegikülastajad endaga kaasa toovad. Selle nimel, et pakkuda apteegikülastajatele parimat teenindust, on meie apteegitöötajatel omavahel hea koostöö, mis on suureks abiks lahenduste leidmisel.

Garita on töötanud juhatajana ka kesklinnas asuvas Laikmaa apteegis ning alates 2013. aasta oktoobrist on ta juhataja Mustamäe tee apteegis.

Ljubov Volostsuk

Lapsepõlvest saadik unistasin tegeleda meditsiiniga, tahtsin inimesi aidata. Koolis väga meeldis keemiat ja bioloogiat õppida. Mind huvitasid erinevad taimed ja ma lugesin juba kooliajal palju ravimtaimedest ja rohtude valmistamisest. Meie perekonna hea tuttav töötas apteegis ja ta rääkis farmatseudi tööst, mis mulle väga meeldima hakkas.

Õppisin Tallinna Tervishoiukõrgkoolis kolm aastat (2006-2009). Mulle meeldisid väga erialased õppeained, nagu keemia, botaanika, anatoomia ja farmakoloogia. Õppida oli raske, aga ka huvitav. Meil oli väga hea ja sõbralik kursus. Paljudega nendest suhtlen tänapäevani. Mõned neist töötavad praegu ka Euroapteegis. 

Oma kolmanda kursuse praktikat alustasin SA Põhja Eesti Regionaalhaigla apteegis. Terved tööpäevad olin ma hõivatud ravimite valmistamisega ja ma sain juurde palju uusi teadmisi. Varem polnud ma kunagi valmistanud ravimeid nii suurtes kogustes. Käsimüügi ja retseptuuri praktika 3ndal kursusel toimus mul juba Euroapteegi Tammsaare apteegis. Kõik töötajad olid abivalmid ja aitasid mind mitmekülgselt, eriti apteegi juhataja Hele Tara. Praktika eesmärgiks oli omandada ja kinnistada iseseisvaks kutsealaseks tegevuseks vajalikud praktilised oskused kõikides apteegitöö lõikudes. Hele Tara andis mulle väga palju, olen temale igati tänulik.

Peale kõrgkooli lõpetamist 2009 aastal sain tööle samale kohale Euroapteegis. 22 juunil 2009 oli minu esimene päev farmatseudi ametis. Kuu aja pärast pakuti mulle Vilde apteegis juhataja tööd, kus ma töötan tänapäevani. Euroapteek oli minu esimene ja ainuke valik. Ma pole kunagi mõelnud apteegiketi vahetamisele. Apteekri töös teeb rõõmu inimeste abistamine ja nende poolne kiitus. Lisaks vastutusele on väga oluline ka on suhtlemisoskus – oma töös puutub farmatseut kokku erineva sotsiaalse, kultuurilise ja religioosse tausta ja ka erivajadustega inimestega. Olulised on arukus, täpsus, pingetaluvus, empaatiavõime ja kohusetunne. Minuga koos töötavad väga sõbralikud ja heasüdamlikud inimesed. Püüan luua oma apteegis sõbralikku keskkonda ja tunnet, et iga päev lähed mitte tööle vaid peole. Kui meie apteeki tulevad praktikale tulevased farmatseudid, püüan kõik oma teadmised ja oskused ka neile edasi anda. Praegu on meie apteegis praktikal kaks tulevast apteekrit.

Apteegis juhtub ka lõbusaid lugusid: Näiteks üks meie püsiklient ostis endale vererõhumõõtmise aparaadi. Seletasin ja näitasin talle kuidas see töötab, kuid hiljem helistas ta mulle ja ütles, et aparaat ei näita midagi. Palusin teda tulla apteeki tagasi, proovisime uuesti mõõta ja kõik oli korras. Järgmisel päeval aga kordus jälle sama lugu- minul töötab aga temal kodus mitte. Kui ta tuli apteeki juba neljandal korral, ei olnud mul kohe aega temaga tegeleda, palusin teda istuda ja oodata natuke. Tegelesin teise kliendiga, kui kuulsin mingit ebanormaalset häält ja sain aru milles viga oli — patsient pani manzetitoru adapteri kohale.

Свободные вакансии

Свяжитесь с нами

С отделом персонала можно связаться по адресу personal@euroapteek.ee.

Найдите наши аптеки здесь.

Меня интересует работа или практика

Scroll to Top