EE RU
Дистанционная продажа осуществляется аптекой "Mint" | Спроси аптекаря | пн-пт 9:00-17:00 |. +372 641 0580

OMRON pakub tervislikku ja mugavat elu kogu perele!


OMRON pakub tervislikku ja mugavat elu kogu perele!

OMRON on maailmas üks juhtivaid meditsiinitehnika tootjaid. Tootevalikusse kuuluvad vererõhuaparaadid, termomeetrid, inhalaatorid, massaažiaparaadid, kehakoostise monitorid, sammumõõtjad ja mitmed teised seadmed, mis aitavad jälgida Sinu ja kogu pere tervist.

 

OMRON on kvaliteedile orienteeritud rahvusvaheline ettevõte, kelle tooted on suunatud laiemale jaeturule ning professionaalidele eesmärgiga aidata kontrolli all hoida kroonilisi haigusi ning pakkuda tipptasemel seadmeid ja teenuseid haiguste ennetamiseks, diagnoosimiseks ning raviks.

 

Brändi innovatsioon sai alguse aastal 1952, kui asutaja Hr. Kazuma Tateisi puutus kokku esmakordselt endale kahe uue mõistega: automatiseerimine ja küberneetika. Nende mõistete kokkuviimine sai määravaks nurgakiviks OMRON-i teel paljulubavale automaatkontrollerite turule. Sel perioodil sündis Jaapani ettevõtte, OMRONi, abiga mitmeid tänapäeval olulise tähtsusega masinaid nagu näiteks automaatsed sularahaautomaadid, automaatsed piletimüügipunktid, lauakalkulaator ja teised. Edasi ei läinud enam kaua elektroonika kasutuselevõtuga tervishoius. Koostöö meditsiini erialaliitude ning meditsiinikoolidega võimaldas õige pea turule tuua ’’hitt-tooted’’ nagu digitaalne termomeeter ja – vererõhuaparaat. Sellega sai alguse OMRON-i meditsiinielektroonika tootmise ajalugu ning OMRON Healthcare areng.

 

Tänaseks mitmeid ülemaailmseid auhindu ja tunnustusi pälvinud OMRON pakub laia valikut meditsiiniseadmeid kogu perele. Kõik OMRON-i seadmed on kliiniliselt valideeritud - seadmed on täpsed ja kasutajad saavad õigeid tulemusi.

 

OMRON-i vererõhumõõtjad on kasutajatele väga lihtsad kasutada. Omroni manseti intelli wrap on üks parimaid mansette turul. Kõigil OMRONI seadmetel on arütmia indikaator. Seadmetel M6 comfort ja M7 IT on samuti ka rütmihäire ja arteriaalse fibrillatsiooni näitajad. Ühtlasi on need kardioloogide, perearstide ja teiste eriarstide seas väga hästi tuntud ja tunnustatud.

 

OMRON-i inhalaatoritele on suur valik, mis võimaldab leida endale sobivaim vastavalt vajadusele. Mõndade inhalaatoritega kaasa tulevad lisaseadmed (nina aspiraator, nina dušš) ühilduvad mugavalt kõikide OMRON-i mudelitega. Ühtlasi on OMRON-il ka lastele suunatud väga spetsiifilised seadmed (spetsiaalse lapse disaini ja tarvikutega). Need on vaiksed ja kompaktsed ehk kasutamine ei häiri kõrvalviibijaid.

 

Tootevalikus leiduvad termomeetrid on kvaliteetsed ja tõhusad. Kõrvatermomeeter Gentle Temp 520 kasutab ülitäpset tehnoloogiat. Termomeeter omab mitmeid esmaklassilisi funktsioone nagu ühe sekundiga mõõtmine ja mälu kuni 9 mõõtmise kohta, mis võimaldab mugavalt võrrelda erinevaid mõõtmisi ning saada ülevaate trendist. Flex Temp Smart termomeetri eriline painduv ots tagab pehmuse, mis teeb termomeetri kasutamise ohutuks ja mugavaks mis tahes mõõtmisviisi korral.

 

Kuigi OMRON-i toodete puhul on tegemist elektrooniliste meditsiini- ja tervishoiu seadmetega, on nende valmistamisel jälgitud, et tooteid oleks lihtne kasutada ja hooldada. Enamike OMRON-i toodete juures saab elementaarsed hooldustööd (nagu patareide vahetus, manseti vahetus jne) teostada kasutaja ise. Eeldusel, et toodet kasutatakse heaperemehelikult ja vastavuses kasutuseesmärgile on OMRON-i tooted vastupidavad ning vigade esinemise võimalus minimaalne.

 

Tutvu OMRON-i tootevalikuga SIIN ning jälgi mugavalt kogu pere tervist!

Советы и статьи