EE RU
Дистанционная продажа осуществляется аптекой "Mint" | Спроси аптекаря | пн-пт 9:00-17:00 |. +372 610 3100

3 nahahooldusnippi meestele


3 nahahooldusnippi meestele

Meeste ja naiste nahahooldus on väga erinev. Meeste nahk toodab rohkem rasu, mis muudab nende naha rasusemaks ning aknele altimaks. Selles artiklist leiate 3 nõuannet meeste nahahoolduse kohta.

1. Puhastage näonahka

Nahka tuleks iga päev põhjalikult puhastada. Kuna nahk võib toota liigset rasu, on oluline, et puhastaksite naha surnud rakkudest põhjalikult.

Selleks, et nahka surnud naharakkudest puhastada, võite igapäevaselt kasutada koorivat kreemi või geeli näo pesemiseks, ning seejärel kanda nahale toonikut. Rasunäärmete sekretsiooni kontrollimiseks tuleks näonahka sügavamalt puhastada 1-2 korda nädalas.

2. Niisutage nahka ja kasutage päikesekreemi.

Ka rasvune nahk vajab niisutamist. Mõnikord võib nahk tunduda rasune, kuid tegelikuses vabastab nahk rasu kuna pole saanud piisavslt niisutust. Ärge unustage ka naha kaitset – päikesekaitsekreemi kasutamine peaks olema igapäevane, enne kodust lahkumist.

3. Valige terav pardel

Mitmeteralised pardlid on tänapäeval väga populaarsed. Nad täidavad oma ülesannet väga hästi, jättes naha pehmeks ja siledaks. Sõltumaa sellest, ei ole need sobilikud tundliku nahaga inimestele. Nahaärrituse vältimiseks on parem valida kahe teraga pardlid. Raseerimisel võite kasutada ka raseerimisgeeli ning seejärel habemeajamisjärgset kreemi.

Советы и статьи