EE RU
Дистанционная продажа осуществляется аптекой "Mint" | Спроси аптекаря | пн-пт 9:00-17:00 |. +372 610 3100

New Nordic – Looduse raviv jõud


New Nordic – Looduse raviv jõud

Juba üle 30 aasta on New Nordicu kireks olnud luua ilu- ja heaolutooteid puhtast loodusest. Nad kasutavad selleks eelkõige taimseid koostisosi, mis annavad energiat ja parandavad elukvaliteeti. Taimset toorainet kogudes pöörab New Nordic erilist tähelepanu kasvukohale. Tähtis on, et taimedel oleks kasvuks tagatud parimad tingimused, seega võib tooraine tulla vahel ka kõige kaugeimast metsast Skandinaavia farmaatsiatehastesse. Peale seda toimub hoolikas kvaliteedikontroll, sest iga New Nordic toode on unikaalse tähtsusega teel meie südameisse.

 

Koostöös spetsialistidega viib New Nordic läbi regulaarseid tarbijauuringuid, et mõista paremini tarbijate soove ja vajadusi. Tänu sellele on New Nordic välja töötanud lisaks tervisetoodetele ka mitmed looduslikud ilutooted, mis on saavutanud suure edu eelkõige just Skandinaaviamaades. Eestlastena oleme alati lugu pidanud loodusest meie ümber ja see on tähtsal kohal ka nüüd enda näonaha eest hoolitsedes.

New Nordicu uutel nahahooldustoodetel on kohene kosmeetiline effekt, mis annab noorema ja ilusama jume ning enesetunde. Toodetel on pikajaaline toime tänu kasutatavatele ürdiekstraktidele, mis on harmoonias meie keha ja vaimuga.

 

New Nordic ilutooted on leitavad ka meie veebiapteegis. Tutvu tootevalikuga SIIN.

Советы и статьи