Kiire ja püsiv kergendus kuivadest silmadest tingitud sümptomitele. Preparaadi taluvus on väga hea, sest see ei sisalda säilitusaineid. Pärast avamist võib seda kasutada 6 kuud.


Kõik tavahinnaga tooted -25% al. 25€ ostust koodiga KEVAD
Pakkumine kehtib ainult e-apteegis: 19.03-24.03.2026 v.a ravimite ostule. Korraga saab kasutada vaid ühte sooduskoodi.

Osta vähemalt 75€ eest ilu- ja tervisetooteid ning saad kingituseks kevadise ilu- ja heaolukarbi
Periood: 10.03-10.04.2026
Kiire ja püsiv kergendus kuivadest silmadest tingitud sümptomitele. Preparaadi taluvus on väga hea, sest see ei sisalda säilitusaineid. Pärast avamist võib seda kasutada 6 kuud.
Artelac® Splash on meie esmavaliku toode kuivade silmade koheseks leevenduseks ja niisutamiseks. See värskendab ja rahustab loomulikul moel teie kuivi silmi, leevendades väsinud, pinges ning isegi vesiste silmade sümptomeid.
Artelac® Splash sobib kasutamiseks igat tüüpi pehmete ja jäikade kontaktläätsede kandmise ajal. Samuti parandab preparaat kogu päeva vältel märkimisväärselt kontaktläätsede kandmisel mugavustunnet. See sisaldab looduslikku niisutit hüaluroonhapet (naatriumhüaluronaadina), mida leidub terve inimsilma struktuurides ja loomulikus pisarakiles.
Artelac® Splash on välja töötatud püsima silma pinnal, tagades kohese niisutuse kõikide kuiva silma sümptomite vastu. See on ideaalne toode kõigile, kes kannatavad kuivadest silmadest tingitud sümptomite all, nagu väsinud, pinges, põletustundega ja/või vesised silmad.
Säilitage temperatuurivahemikus +1 °C kuni +25 °C.
Tootja: Dr. Gerhard Mann chem.-pharm. Fabrik GmbH Bru2nsbütteler Damm 165/173 13581 Berliin, Saksamaa.
Turustaja: PharmaSwiss Eesti OÜ. A.H. Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn