NAÏF nahka rahustav ja parandav mähkmekreem sisaldab looduslikku päritolu tsinki, mis pakub kiiret leevendust mähkmeärrituse korral.


Ostes vähemalt 69€ ilu- ja tervisetooteid (v.a. ravimid) kingituseks ilukarp.
Kampaania kehtib ainult e-apteegis perioodil 12.05-12.06.2026 või kuni kingitusi jätkub.

ICONFIT brändinädal -37% al. 10€ ostust koodiga ICONFIT
Sooduspakkumine kehtib ainult e-apteegis 12.05-17.05.2026
NAÏF nahka rahustav ja parandav mähkmekreem sisaldab looduslikku päritolu tsinki, mis pakub kiiret leevendust mähkmeärrituse korral.
Rahustab, parandab ja toidab nahka samal ajal. Sisaldab nahale kasulikke koostisosi nagu kummel, E-vitamiin, makadaamiaõli. Naïfi mähkmekreem on lõhnavaba ja ei sisalda eeterlikke õlisid, seega saad kreemi kasutada ka kahjustatud naha kaitsmiseks. Sobib kõikidele nahatüüpidele, kaasa arvatud väga kuiv ja ekseemiga nahk.
Ei sisalda mineraalõli, mikroplasti ega parabeene. 0% PEG-ühendeid, 0% sulfaate (SLS/SLES), 0% fenoksüetanooli, 0% kunstlikke säilitusaineid (parabeene), 0% mineraalõli või teisi potentsiaalselt kahjulikke koostisosi. Naïf tooted on testitud allergeenide suhtes ning ohutu kasutada ka kõige tundlikumal nahal. Vegan toode. Madala CO2 kuluga suhkruroost pakend.
Kandke väike kogus kreemi kuivale nahale iga mähkmevahetuse ajal.
Aqua/Water, Zinc Oxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Sorbitan Olivate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Glycerin, Magnesium Sulfate, Phenethyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Bisabolol, Hydrogenated Castor Oil, Caprylyl Glycol, Propanediol, Lactic Acid, Sodium Hydroxide