Libestavate ja antioksüdantsete omadustega silmalahus, mis sisaldab taimede ekstrakte, hüpromelloosi ja P-Plus-i.

Libestavate ja antioksüdantsete omadustega silmalahus, mis sisaldab taimede ekstrakte, hüpromelloosi ja P-Plus-i.
P-Plus ja hüpromelloos niisutavad ja libestavad silmapinda, tagades pikaajalise leevenduse põletikuga seotud kuiva silma sümptomitele.
NAVI INFLA koostises on Damaskuse roos, amalaki õislehik ja harilik kollajuur. Taimede tugev antioksüdantne toime aitab vähendada oksüdatiivsest stressist tingitud ebamugavustunnet ja põletiku sümptomeid.
Sisaldab spetsiaalset säilitusainekompleksi SCO (Stabilised Complex Oxychloro), mis hoiab pudelis oleva lahuse steriilsena. SCO koostises olevad ained muutuvad valgusega kokkupuutel osakesteks, mida leidub ka pisaravedelikus (naatriumkloriid, hapnik, vesi) ja on seetõttu väga hästi talutavad.
NAVI INFLA silmatilku kasutatakse ägeda, kroonilise ja allergilise konjunktiviidiga seotud põletikuliste sümptomite (silmade punetus, pisaratevool, sügelus) ning oksüdatiivsest stressist (saastunud õhk, tuul, päike, arvuti kasutamine) tingitud sümptomite leevendamiseks.
Sobib kasutamiseks koos kõigi kontaktläätsedega.

Ostes vähemalt 69€ ilu- ja tervisetooteid (v.a. ravimid) kingituseks ilukarp.
Kampaania kehtib ainult e-apteegis perioodil 12.05-12.06.2026 või kuni kingitusi jätkub.

ICONFIT brändinädal -37% al. 10€ ostust koodiga ICONFIT
Sooduspakkumine kehtib ainult e-apteegis 12.05-17.05.2026