Kreem on mõeldud näo- ja kehanahale, millel on kalduvus erineva raskusastmega psoriaatiliste nähtude tekkeks. Seda võib kasutada iseseisva või toetava hooldusvahendina.

Kreem on mõeldud näo- ja kehanahale, millel on kalduvus erineva raskusastmega psoriaatiliste nähtude tekkeks. Seda võib kasutada iseseisva või toetava hooldusvahendina.
Toode aitab naha püsiva sügeluse, põletuse ja punetuse korral ning suurendab mugavustunnet. See toetab igakülgselt psoriaasist mõjutatud naha taastumist ning on rahustava ja kaitsva toimega. Ketendamisprotsessi reguleerides pikendab see haigusnähtude leevenemisperioodi ja taastab epidermise normaalse barjäärifunktsiooni. See rahustab nahka ning parandab naha üldseisundit ja välimust.
2% kadakatõrvaõlil on põletiku- ja sügelemisvastane toime, see soodustab epidermise uuenemist, leevendab psoriaatilisi kahjustusi ja normaliseerib epidermise koorumist.
0,3% ihtüoolil (Ichthyol Pale) on põletiku- ja seenevastane ning rahustav toime, 0,25% salitsüülhapel keratolüütiline ja antibakteriaalne toime.
Toode sisaldab veel 1% kanepiseemneõli (oomega-3- ja oomega-6-rasvhapped), 3% rapsiõli (oomega-9-rasvhapete rikas), 6,5% muid pehmendavaid aineid (võiseemnikuõli, oliivivaha) ning 0,3% allantoiini.

Ostes vähemalt 69€ ilu- ja tervisetooteid (v.a. ravimid) kingituseks ilukarp.
Kampaania kehtib ainult e-apteegis perioodil 12.05-12.06.2026 või kuni kingitusi jätkub.

ICONFIT brändinädal -37% al. 10€ ostust koodiga ICONFIT
Sooduspakkumine kehtib ainult e-apteegis 12.05-17.05.2026