Tears Naturale II MED libestavad silmatilgad on näidustatud silmade kuivusest tuleneva põletus- ja ärritustunde ajutiseks leevendamiseks.

Tears Naturale II MED libestavad silmatilgad on näidustatud silmade kuivusest tuleneva põletus- ja ärritustunde ajutiseks leevendamiseks.
Kuivade silmade levinumad põhjused on tuul, päike, küte/kliimaseade, arvuti kasutamine/lugemine ja teatud ravimid.
Pakuvad leevendust kergete kuni mõõdukate kuiva silma sümptomite korral.
Steriilne lahus, mis sisaldab dekstraan 70, hüdroksüpropüülmetüültselluloosi, naatriumkloriidi, kaaliumkloriidi, naatriumboraati, säilitusainet POLYQUAD® (polükvaternium-1) 0,0011% ja puhastatud vett. Võib sisaldada vesinikkloriidhapet ja/või naatriumhüdroksiidi pH reguleerimiseks.
Sisaldab säilitusainet POLYQUAD® (polükvaternium-1), mis on suure molekuliga ning väljub silmast, ei sisene silma sarvkesta epiteeli, ei oma pesuaine omadusi.

Kõik tavahinnaga tooted -25% al. 25€ ostust koodiga KEVAD
Pakkumine kehtib ainult e-apteegis: 19.03-24.03.2026 v.a ravimite ostule. Korraga saab kasutada vaid ühte sooduskoodi.

Osta vähemalt 75€ eest ilu- ja tervisetooteid ning saad kingituseks kevadise ilu- ja heaolukarbi
Periood: 10.03-10.04.2026