EE RU
Kaugmüüki teostab Mint apteek | Küsi apteekrilt | E-R 9:00-17:00 | +372 610 3100

Apteeker soovitab: kuidas kaitsta ennast ja oma neljajalgset sõpra?


Apteeker soovitab: kuidas kaitsta ennast ja oma neljajalgset sõpra?

Kevadine soojus toob kaasa varjatud ohud, mille eest saame end ja oma neljajalgseid sõpru hõlpsasti kaitsta. Silmale nähtamatud kirbud ning imepisikesed puugid võivad jääda meile märkamatuks, mistõttu on oluline ennetada nende sattumist kehale. Võimalik oht ei ümbritse meid ainult parkides ja metsades, vaid ka linnatänavatel. Vähendamaks nakatumisriski puukide poolt levitatavatesse haigustesse, on soovituslik kasutada spetsiaalseid tõrjevahendeid. Lemmikloomadele on mõeldud mugavalt kasutatavad kaelarihmad ja täpilahused, mis hoiavad ära kirpude ning puukide kinnitumise nahale.

Samuti peame hoolitsema iseenda heaolu ning tervise eest. Spetsiaalsed sääse- ja puugitõrjevahendid muudavad looduses viibimise turvalisemaks ning hoiavad eemale kutsumata külalised. Lisaks võib abi leida erinevatest eeterlikest õlidest, mis peletavad kõiksugused vereimejad. Ka pikad heledad riided aitavad putukahammustusi vältida ning puuke paremini märgata.

Apteegist leiab laia valiku erinevaid kaitsevahendeid, lase apteekril leida oma perele ja lemmikule sobivaim valik.

Erakordselt efektiivne sari sääskede, puukide ja muude hammustavate putukate peletamiseks. Putukahammustusjärgne geel leevendab koheselt ärritunud nahka.

BROS SÄÄSE- JA PUUGITÕRJE AEROSOOL 90ML
BROS SÄÄSE- JA PUUGITÕRJE AEROSOOL DEET MAX 90ML
BROS PUTUKAHAMMUSTUSJÄRGNE GEEL 50ML
BROS SÄÄSETÕRJEPIHUSTI LASTELE 50ML

 

ItchAway on jahutav geel, mis leevendab kiiresti ja tõhusalt putukahammustustest põhjustatud lokaalset sügelust. ItchAway sobib kasutamiseks kogu perele, ka lastele.

ITCHAWAY PUTUKAHAMMUSTUSE LEEVENDUSGEEL 30ML

Terviseuudised ja näpunäited