EE RU
Kaugmüüki teostab Mint apteek | Küsi apteekrilt | E-R 9:00-17:00 | +372 610 3100

Toote paigutus


  1. euroapteek e-apteegis www.euroapteek.ee on ostjal võimalus tooteid sorteerida järgmiste parameetrite alusel: nimetuse järgi (A-Z või Z-A), hinna järgi (alates madalaimast või kõrgeimast), allahindluse suuruse põhjal ja arvustuse alusel. Lisaks saab ostja rakendada toodete filtreerimist ühe või mitme valitud kriteeriumi järgi: hind, bränd, kategooria jne.
  2. Kui ostja ei vali ühtegi toote sorteerimise parameetrit, siis järjestatakse tooted automaatselt vastavalt populaarsusele (ostmissagedusele) ja sel hetkel kehtivale sooduspakkumisele. Kui toode on otsas, paigutatakse see selle kaubakategooria loendi lõppu.
  3. Teatud juhtudel võib toode olla kuvatud kategooria nimekirja ülaosas, kuna euroapteek on selle toote tarnija/turustaja/tootjaga kokku leppinud toote ajutise tõstmise ehk reklaami osas. Sellistel juhtudel märgitakse need tooted reklaamiperioodil tekstiga "Reklaam".
  4. Soovitused e-poe erinevates rubriikides nagu "Sageli ostetakse koos", "Sarnased tooted", "Sulle võib ka see meeldida", "Soovitame" esitatakse vastavalt algoritmidele, võttes arvesse ostuharjumusi, toodete populaarsust ja hinda.
  5. Kategoorias "Kampaania" kuvatakse tooted, millele sooduspakkumisi rakendatakse. Tooted on kategoorias järjestatud algoritmi järgi - nimekirja ülaosa kuvatakse vastavalt populaarsusele (ostmissagedusele) ja sel ajal kehtivale sooduspakkumisele.
  6. euroapteek e-apteegis www.euroapteek.ee  hinna individualiseerimist ei teostata. Toodete hinnad (ilma kohaletoimetamise kuluta) on kõigile ostjatele samad.

Terviseuudised ja näpunäited