EE RU
Kaugmüüki teostab Mint apteek | Küsi apteekrilt | E-R 9:00-17:00 | +372 610 3100

Dermoxen - Sinu teekond naiselikkuseni!


Dermoxen - Sinu teekond naiselikkuseni!

Dermoxen - Sinu teekond naiselikkuseni!

Dermoxen on uue ajastu intiimhoolduse bränd, mis on loodud toetamaks naisi nende erinevatel eluetappidel – alates lapsepõlvest kuni raseduse, sünnituse ja menopausini. Dermoxen  pakub sümptomitepõhiseid terviklahendusi aidates ennetada ja lahendada enimlevinud intiimprobleeme nagu sügelus, tupeinfektsioonid ja kuivus. Mõeldud on ka meestele, eraldi diabeetikutele, kui ka noorukitele.

Dermoxeni mantra on lihtne, kuid mõjuv: "Ennetamine on lahendus." Dermoxen brändi looja usub, et naine, kes tunnetab oma keha ja kehas toimuvaid muutusi, oskab seeläbi ka hinnata oma vajadusi hoolitseda oma intiimtervise eest.

Miks Dermoxen?

 • Dermoxen bränd on alguse saanud koostööst günekoloogide, proktoloogide ja dermatoloogidega.
 • Dermoxen usub, et enamike intiimpiirkonna murede lahenduseks on igapäevane intiimhooldus, arvestades sealjuures inimese vajadusi ja spetsiifikat.
 • Dermoxen on kõige põhjalikum ja terviklikum tootesari sisaldades tõhusaid, ohutuid ja põhjalikult testitud koostisosi.
 • Dermoxen pakub lahendust igas eluetapis.

Mille poolest Dermoxen eristub?

Dermoxen tootesarjal on tagatud ülim kvaliteet ja tõhusus.

 • Dermoxen  on esimene tootesari, millega viiakse läbi ulatuslikke rahvusvahelisi kliinilisi uuringuid, on avaldanud hulgaliselt publikatsioone ning investeerib järjepidevalt teadus- ja arendustegevusse.
 • Kõik Dermoxeni tooted on formuleeritud looduslike koostisosadega, mis on valitud pika uurimustöö ja koostöö tulemusena, millega on tagatud, et tooted ka päriselt avaldavad spetsiifilist mõju konkreetse tervisemure lahendamiseks.
 • Spetsiifilised koostisvalemid, mis toimivad lähtuvalt afiinsusest – kõik Dermoxen tooted on ilma SLS, SLES, parabeenide ja tiasolinoonideta, allergeenivabad, ei sisalda lõhn-ega värvaineid.
 • Dermoxen on enim laboratoorseid teste läbinud tootesari – kõik tooted on läbinud dermatoloogilised testid, raskemetalli testid, in-vitro  (laboriuuringud) ja in-vivo testid (kliiniline uuring patsientidega).
 • Dermoxen tootesari on testitud nahaepiteelil, millega on tagatud, et tooteid võib kasutada ka kõige tundlikumal nahal.

Dermoxen tootesari  kui rätseplahendus

Dermoxen bränd on loonud terviklahendused konkreetsete sümptomite leevendamiseks. Toodete koostisvalemid on optimeeritud, tagamaks maksimaalse efektiivsuse. See annab kasutajale võimaluse saavutada sümptomite kiire ja tõhusa leevenemise.
 

Terviklahendus bakteriaalsete ja seeninfektsiooni sümptomite leevendamiseks:

Terviklahendus tupekuivuse ja atroofia sümptomite leevendamiseks

 • Seespidiselt: Dermoxen Hydra vaginaalsed oovulid on niisutava, kaitsva ja rahustava toimega olles ainuõige lahendus tupekuivusest põhjustatud ärrituste, põletustunde, sügeluse ja valulikkuse leevenduseks. Võib kasutada pikaajaliselt, sulab ühtlaselt, ei jää jääke ega määri.
 • Välispidiselt: Dermoxen Protettivo vaginaalne geel, mis on erilise niisutava, libestava, ärritusi ennetava ja kaitsva toimega geel, mis vähendab tupekuivusest tingitud atroofiat ja vulvovaginaalset kuivust välisel intiimpiirkonnal.
 • Igapäevaselt: Dermoxen Lenitivo niisutav intiimpesugeel igapäevaseks intiimhügieeniks tupekuivusest põhjustatud kuivuse, ärrituste ja sügeluse korral. Niisutava ja rahustava toimega.
 • Lisaks: Dermoxen Vitexyl lubrikantgeel aplikaatoriga seespidiseks kasutamiseks. Aitab taastada loomulikku libestust, leevendades põletustunnet, sügelust ja valulikkust, mis on põhjustatud tupekuivusest. See aitab taastada limaskesta elastsust.
   

Terviklahendus ebameeldiva lõhna eemaldamiseks:

 • Seespidiselt: Dermoxen Florexil tupeloputus omab antibakteriaalset ja rahustavat toimet, vähendades halbu lõhnu, mis võivad tekkida menstruatsiooni verejääkidest, tupevoolusest või kehavedelikest pärast seksuaalvahekorda.
 • Välispidiselt: Dermoxen Soft Cool intiimdeodorant sisaldab trietüültsitraati, mis ennetab ebameeldiva lõhna tekitamist bakterite poolt. Ei takista normaalset higistamist ning säilitab intiimpiirkonnas füsioloogilise pH tasakaalu.
 • Igapäevaselt: Dermoxen Anti-Odour intiimpesugeel aitab võidelda ebameeldiva lõhna vastu looduslike koostisosadega. Prebiootilised kiud reguleerivad bakteriaalset mikrofloorat, melissi ja sidruni eeterlikud õlid eemaldavad halva lõhna ning tagavad mugavustunde.
 • Lisaks: Dermoxen Protettivo vaginaalne geel aitab luua kaitsebarjääri tupe limaskestale, kaitstes seda väliste mõjutuste (kitsad riided, liiga pikk pesukaitsmete ja tampoonide kasutusaeg) eest. Sobib hästi ka latekskondoomidega kasutamiseks.
   

Terviklahendus tüdrukutele 3-14.a

 • Välispidiselt: Dermoxen 4Girls intiimpesugeel on eriline niisutav ja kaitsev intiimpesugeel tüdrukutele ja eelpuberteediealiste tüdrukute igapäevaseks intiimhügieeniks. Taruvaigu ekstrakt ja Neemi õli aitavad luua limaskestale kaitsebarjääri bakterite vastu. Prebiootilised kiud soodustavad laktobatsillide normaalset paljunemist, kaitstes noorte tüdrukute õrna tupe ökosüsteemi.
 • Lisaks: Dermoxen Lenitiva rahustav intiimkreem on sügelemisvastase loodusliku ekstraktiga intiimkreem, millel on kohene pehmendav, rahustav ja taastav toime. Sobib suurepäraselt tüdrukutele, et tõhusalt leevendada väiksemaid intiimmuresid nagu sügelus ja punetus. Ei sisalda hormoone, ei määri ning ei oma erilist lõhna.
   

Lahendus ainult meestele

DermoXEN 4MEN välja töötatud spetsiaalselt aktiivsele ja sportlikule mehele, kes teeb intensiivset trenni, käib ujumas või teeb rasket füüsilist tööd. 

Aktiivse eluviisiga kaasnev higistamine suurendab bakterite paljunemist ja ebapiisava või vale intiimhügieeni tulemusena võib tekkida liigne naha kuivus, lõhed nahal ja põletikud. Põletikega kaasneb sageli ebamugavus ja valulikkus seksuaalvahekorra ajal ja põletik võib mõjutada ka partneri mikrofloorat.

DermoXEN 4MEN intiimpesugeel kaitseb bakterite rünnakute eest, aitab vältida halbu lõhnu, leevendab punetust ja sügelust, annab värskuse.
 

Terviklahendus diabeetikutele:

 • Seespidiselt: Dermoxen Hydra vaginaalsed oovulid on niisutava, kaitsva ja rahustava toimega olles ainuõige lahendus tupekuivusest põhjustatud ärrituste, põletustunde, sügeluse ja valulikkuse leevenduseks.
 • Välispidiselt: DermoXEN Ultracalming on esimene intiimpesugeel, mis on välja töötatud spetsiaalselt diabeediga naiste vajadusi arvestades. Ultracalming avaldab spetsiifilist ja õrna toimet vulvovaginaalsele kuivusele ning aitab ennetada bakteri- ja seenrünnakuid, kaitstes ja reguleerides diabeediga naiste intiimpiirkonna pH-taset.
 • Lisaks: Dermoxen Vitexyl lubrikantgeel aplikaatoriga seespidiseks kasutamiseks. Aitab taastada loomulikku libestust, leevendades põletustunnet, sügelust ja valulikkust, mis on põhjustatud tupekuivusest. See aitab taastada limaskesta elastsuse.

Kliiniline uuring on näidanud, et diabeediga naised, kes pesid intiimpiirkonda Dermoxen Ultracalminguga, taastus pH tase väga kiiresti (oluline statistiline vahe), 14 päevaga vähenesid kõik sümptomid – punetus, kuivus, sügelus, põletustunne. Diabeediga naised,  kes lisaks Ultracalmingule kasutasid ka Dermoxen Vitexyl vaginaalset lubrikantgeeli, vähenes tupeinfektsiooni juhtude arv ja tupekuivusest tulenev valulikkus vahekorra ajal. Kõik uuringus osalenud naiste elukvaliteet paranes oluliselt.

Iga inimese hügieeni vajadused võivad veidi erineda, seega on oluline kuulata oma keha signaale, jälgida tekkinud muudatusi ja võimalusel konsulteeri arstiga.

Dermoxen brän on siin selleks, et jääda - jagada infot ja tõsta teadlikkust nii naisi kui mehi puudutavates terviseküsimustes ning pakkuda parimaid terviklahendusi intiimmurede lahendamiseks.

Terviseuudised ja näpunäited