EE RU
Kaugmüüki teostab Mint apteek | Küsi apteekrilt | E-R 9:00-17:00 | +372 610 3100

LIERAC – naha keel ja selle uus tõlgendus


LIERAC – naha keel ja selle uus tõlgendus

 

Lierac on alati olnud teerajaja. Alates asutamisest 1975. aastal, on LIERAC loonud kosmeetilisi lahendusi, mis erinevad senisest. Pöördudes naiste poole otse ja ilma tabudeta - venitusarmid, tselluliit ja menopaus ei ole halvustavad sõnad, need on naha keel. Apteegikosmeetika liidriks said LIERAC nahahooldustooted, mis pakuvad võrreldamatut sensoorsust ja tipptasemel efektiivsust. Bränd anti edasi põlvest põlve, tuues kokku naiste kogukonnad, kes on õnnelikud, et ei pea nahahooldustoodete osas kompromisse tegema. Tootesarjad Phytolastil, Arkéskin ja Lift Intégral tõusid kõige paremini hoitud ilusaladuste ridadesse.

Aastal 2022, 45 aastat hiljem, leiutab LIERAC end uuesti.

Projekt põhineb kolmel põhisambal:

Teedrajav teadus, mis on inspireeritud tipptasemel meditsiinilistest uuendustest. LIERAC laboris luuakse tuleviku nahahooldust läbi pidevate multidistsiplinaarsete uuringute. Koostised on muutumas, liikudes jätkusuutlikumate toimeainete poole, ilma et see mõjutaks toodete tõhusust. Toodete läbiv juhtpõhimõte on "loomulikult mõistlik": nutikas loodus, mis on naha- ja planeedisõbralikumad. LIERACi täiuslik arusaam nahast võimaldab neil arendada nahahooldust, mis aitab sellel end pikemas perspektiivis ümber programmeerida. Viimaks pööratakse erilist tähelepanu ka annusele, kuna toimeainet ei pea efektiivsuse saavutamiseks üledoseerima.

Särav, õnnelik ja tabudeta naiselikkus. Kliente tähelepanelikult kuulates, on LIERACi julgustatud oma piire nihutama ja kasutama uusi inspiratsiooniallikaid. Hedonistlik, ohjeldamatu ja nõudlik - LIERAC naine tahab parimat. Seetõttu loovad nad nahahooldustooteid, mis on ülima sensoorsusega ja pakuvad ainulaadset kasutamisrõõmu. Kuna jagame kõik samu keskkonnaprobleeme ja hoolime enda elukeskkonnast, arendavad nad
korduvtäidetavaid pakendeid, et piirata oma süsinikujalajälge.  

Tipptase, ilma kompromissideta. See on hämmastav saavutus, mis võimaldab ühitada farmaatsiatulemuste nõudlust luksusliku esteetika nõudlusega. See väljendub ka uues pakendikujunduses.

 

LIERAC on astumas uude ajastusse! Resoluutselt kaasaegne, loomulikum ja endiselt tõhususe tipptasemel.

TUTVU LIERAC TOOTEVALIKUGA SIIN

Terviseuudised ja näpunäited