EE RU
Kaugmüüki teostab Mint apteek | Küsi apteekrilt | E-R 9:00-17:00 | +372 641 0580

Euroapteegi tegevjuhiks sai Janek Kalbin


Euroapteegi tegevjuhiks sai Janek Kalbin

Alates 10. aprillist võttis senine müügidirektor Janek Kalbin üle Euroapteegi ja Baltfarma tegevjuhi ja juhatuse esimehe rolli. 

Dominykas Kryževičius juhtis Euroapteeki alates 2021. aasta veebruarist ja on kindel, et ettevõte on heades kätes. "Olen veendunud, et Janeki juhtimisel jätkab Euroapteek jätkusuutliku kasvu teed ning pühendub püstitatud eesmärkide saavutamisele. Euroapteegil on tugev juhtimiskultuur, kaasaegsed väärtused ning võimalus areneda ja kasvada veelgi suuremaks," sõnab Kryževičius. 

Varem edukalt Bauhofi, HKScani ja Orkla müügimeeskondi juhtinud Janek Kalbin ütleb: "Minu eesmärk on jätkata frantsiisivõrgustiku arendamist ja tugevdada Euroapteegi positsiooni apteegiturul." Kalbin lisab: "Tänan Euroapteegi nimel Dominykast, kelle eestvedamisel tugevdati frantsiisivõrgustikku, ühtlustati apteekide sortiment ja välimus ning investeeriti oma inimestesse, et suurendada klientide ja töötajate rahulolu." 

Euroapteek tegutseb Eestis juba 19 aastat. Tänaseks on Euroapteegi kaubamärgi all üle Eesti avatud 73 apteeki, mida külastab igakuiselt ligikaudu 260 000 klienti. Euroapteegi eesmärgiks on olla oma klientidele usaldusväärseks partneriks läbi kliendikesksuse ja professionaalsuse ning pakkuda parima hinnaga apteegitooteid. Euroapteek kuulub Euroapotheca gruppi. Euroapotheca on rahvusvaheline Põhja-Euroopa ettevõtete grupp, mis opereerib Leedus, Rootsis, Lätis ja Eestis apteegi jaemüügikette, ravimite hulgimüügiettevõtteid ning internetiapteeke. Euroapotheca grupp asutati 1998. aastal. 
 

Terviseuudised ja näpunäited