EE RU
Kaugmüüki teostab Mint apteek | Küsi apteekrilt | E-R 9:00-17:00 | +372 641 0580

Azeta esitleb kinkekarpi „EMALE JA LAPSELE“: selles peegeldub laste unistuste maailm


Azeta esitleb kinkekarpi „EMALE JA LAPSELE“: selles peegeldub laste unistuste maailm

KAMPAANIA ON LÕPPENUD

Käima läks Azeta uus projekt – kinkekarp „EMALE JA LAPSELE“, mille kujundamiseks andsid inspiratsiooni lapsed, kelle originaalsed joonistused karpi kaunistavad.


140 € väärtusega kinkekarbi saavad kampaaniakoodi abil lunastada kõik e-apteegist 100 € või suurema summa eest ostnud kliendid. Karbis on 21 vajalikku toodet ema ja lapse igapäevasteks rituaalideks: hügieenivahendid, toidulisandid jm. Kinkekarbi muutsid värvirõõmsaks 12 autentset ja lõbusat Azeta töötajate laste joonistust teemal – „Milline näeb välja minu unistuste maailm“. 


„Tänu mudilastele tuli karbi kujundus soe, see kiirgab positiivsust ja head tuju – kõike seda, mida tahaks sel kevadel tunda. Usume, et see karp ja selle sisu ei kingi meie klientidele üksnes häid emotsioone, vaid toob ka praktilist kasu ning ka karbi saanud lapsed osalevad selle kujundamises. Punkte ühendades ja karbi tagaküljel olevat pilti värvides aitavad lapsed selle kujundust täiustada ning saavad omale isikupärastatud karbi, milles saab edaspidi oma loometöid hoida või muul moel seda taaskasutada,“ sõnas Azeta turundus- ja müügimeeskonna juht Signe Kõiv. 


Täpsem teave „EMALE JA LAPSELE“ kinkekarbi ning kampaania tingimuste kohta siin.

Terviseuudised ja näpunäited