EE RU
Kaugmüüki teostab Mint apteek | Küsi apteekrilt | E-R 9:00-17:00 | +372 610 3100

Valmistu suvehooajaks garanteeritud higikaitsega


Valmistu suvehooajaks garanteeritud higikaitsega

Liigne higistamine võib olla piinlik probleem, mis põhjustab ebamugavust ja häirib igapäevaelu. On mitu põhjust, miks see võib tekkida, ja mõned tõhusad strateegiad nende ületamiseks.
Üks levinumaid põhjuseid on hüperhidroos (liigne higistamine). See on seisund, mille puhul inimene kogeb suurenenud higistamist isegi siis, kui ta ei ole füüsiliselt aktiivne või stressis. See võib olla häbiväärne ja ahistav seisund, mis mõjub sageli halvasti inimese enesehinnangule ja sotsiaalsele elule.

Antiperspirandid
Kõige tõhusam vahend võitluses liigse higistamise vastu on higistamisvastased vahendid (antiperspirandid). Mille poolest erinevad higistamisvastased vahendid deodorantidest? Erinevalt deodorantidest ei peida antiperspirandid higilõhna, vaid peatavad higistamise enda.
Neid on lihtne kasutada – piisab, kui kanda neid üks või kaks korda nädalas õhtul enne magamaminekut kuivale ja puhtale kaenlaalusele. Ühendkuningriigis Avanori poolt välja töötatud higistamisvastased vahendid Perspi Guard tagavad täieliku kaitse higistamise eest. Selle higistamisvastaste vahendite sarja toime ei kao pärast duši all käimist.

Perpsi Guard pihustatav antiperspirant aloe 50 ml

Apteekrid on märganud, et alumiiniumkloriidiga higistamisvastased vahendid põhjustavad mõnel inimesel nahaärritust, löövet ja muid ebameeldivaid tundmusi. Tundliku nahaga inimesed võivad eelistada pehmemat Perspi Guardi higistamisvastast vahendit aloe vera’ga – Perspi Guard Roll On, millel on rahustav toime.

Perpsi Guard palliv antiperspirant aloe 30 ml 

Tõhus looduslik deodorant
Vähese higistamise peatab tõhusalt natūralus dezodorantas – maarjasekristall. Perspi Rock kristall on looduslik hügieenitoode, st looduslik deodorant – kaalium-maarjase sool. See sool pärsib nahale lahustatuna tõhusalt bakterite levikut ja neutraliseerib seega suurepäraselt higi lõhna, ilma et see häiriks loomulikku higistamisprotsessi. Seda looduslikku kristalli on kasutatud juba sadu aastaid kogu Aasias. See sobib ka putukahammustuste ja kriimustuste raviks, desinfitseerimiseks ning verejooksu peatamiseks pärast raseerimist. Perspi Rock on kulutõhus – sellest jätkub aastaks või kauemgi.

Perpsi Guard looduslik deodorantkivi 60 g 

Pesuvahend halva kehalõhna vastu 
 Paha kehalõhn on veel üks probleem, mis kaasneb higistamisega. Huvitav on see, et higi ise on lõhnatu, kuid lõhna põhjustavad nahal olevad bakterid, mis sattuvad kiiresti higi sisse. Soovimatut lõhna põhjustab orgaaniliste ühendite lagundamine bakterite poolt. Bakterid võivad jääda nahale püsivalt ja tekitada halva lõhna tsükli, mida tavalise seebiga alati kõrvaldada ei saa.
Probleemi saab lahendada, kasutades Perspi Guard Body Wash antibakteriaalset pesuvahendit. Erinevalt tavapärastest kehapesuvahenditest, mis sageli ainult desodoreerivad probleemsed kohad (kaenlaalused, jalatallad jne), kõrvaldab Perspi Guard Body Wash antibakteriaalsete koostisosadega mitte ainult probleemi enda, vaid ka selle põhjuse. 

Perpsi Guard antibakteriaalne higilõhna vastu 200 ml 

Vahendid jalahigi ja halva lõhna vastu
Higistavad jalad on üsna tavaline probleem, mis võib põhjustada ebamugavustunnet ja ebameeldivat lõhna ning isegi kahjustada psühholoogilist heaolu. Siiski on mitu viisi, kuidas saab higistamise intensiivsust vähendada ja oma igapäevaelu mugavamaks muuta.
Üks lihtsamaid viise jalgade higistamise vähendamiseks on kasutada Acti Freshi. See vahend mitte ainult ei maskeeri halba jalalõhna, vaid hävitab ka seda põhjustavad bakterid. Acti Fresh kõrvaldab mitte ainult jalgade, vaid ka jalatsite halva lõhna.

Acti Fresh sprei ebameeldiva jala- ja kingalõhna vastu 100 ml 
 

Terviseuudised ja näpunäited