EE RU
Kaugmüüki teostab Mint apteek | Küsi apteekrilt | E-R 9:00-17:00 | +372 610 3100

Milleks OLAPLEX tooted loodud on ja kuidas neid kasutatakse?


Milleks OLAPLEX tooted loodud on ja kuidas neid kasutatakse?

OLAPLEX tooted on saanud laialdlaselt tuntuks ja nende sagedast kasutamist juuksehoolduses näeme tihti. OLAPLEX tooteid mainitakse pidevalt juuksurite poolt ning seda eelkõige toodete suurepärase kvaliteedi ja toime tõttu. OLAPLEXi toodete puhul on märkimisväärne, et nende kasutamiseks ei pea olema ilmtingimata professionaalne juuksur, vaid need on sobilikud kasutamiseks ka kodustes tingimustes igaühele.

OLAPLEX tooteid kasutatakse juustes olevate keemiliste või kuumtöötlemise tagajärjel tekkinud kahjustuste taastamiseks. Tooted aitavad parandada värvitud ja kuumtöödeldud juukseid, muutes juuksed tugevamaks ja stimuleerides juuste kasvu. OLAPLEX toodete kasutamise tagajärjel muutuvad juuksed pehmemaks, väheneb juusteotste lõhenemine ja värvitud juuste toon püsib kauem. Tänu erilisele OLAPLEXi koostisele sobivad tooted kasutamiseks kõigile juuksetüüpidele.

OLAPLEXi kasutamine sõltub täielikult juuste seisukorrast. Tervete juuste puhul ei pea protsessi tihti kordama, piisab kasutamisest kord kuus. Kui juukseid värvitakse palju, on tarvilik ravikuuri korrata 2 kuni 3 korda kuus. Tihedal kuumtöötlemisel on juuste head seisukorda silmas pidades soovituslik tooteid kasutada vähemalt korra nädalas. Minimaalne OLAPLEXi toodete mõjuaeg on 10 minutit, aga hoides kauem on ka effekt tugevam.

OLAPLEX juukseid taastav JUUKSEPERFEKTOR nr 3
Koduseks kasutamiseks mõeldud toode juuste murdumise ennetamiseks ja märkimisväärseks tugevdamiseks. Selle toote kasutamine ei paranda mitte ainult juuste välimust, vaid ka nende tegelikku seisundit. OLAPLEX Hair Perfector parandab teie juustele tekitatud kahjustused, kaitseb nende struktuuri ja taastab seeläbi nende suurepärase välimuse ja struktuuri. Sobib kõikidele juuksetüüpidele sealhulgas ka juuksepikenduste korral, kaitseb neid kahjulike mõjude eest ja annab neile elujõudu.

1. Kandke toode ühtlaselt niisketele juustele

2. Kammige juuksed läbi ja hoidke toodet 10 minutit peas

3. Seejärel peske juukseid šampooniga, kasutage maski või palsamit.

OLAPLEX juuksešampoon BOND MAITENANCE nr 4.

See on uue valemiga šampoon, mis tugevdab juukseid seestpoolt, taastab nende niiskustaseme  muutes juuksed palju kergemaks, lihtsamini käsitletavaks ja säravamaks. See toode kaitseb juukseid kahjulike väliskeskkonnategurite eest, aitab oluliselt kauem säilitada värvitud juuste värvi, tagab sileduse, elastsuse, sära, pehmuse ja terve välimuse.

1. Lisage toode niisketesse juustesse

2. Masseerige niisutatud juukseid ringjate liigutustega mõni minut üle kogu pea

3. Vajadusel korrake protseduuri

4.Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame kasutada OLAPLEX No. 5 Bond Maintenance palsamit

OLAPLEX juuksepalsam BOND MAITENANCE nr 5.

Uuendusliku koostisega palsam, mis ravib kahjustatud juukseid nii, et need muutuvad tugevamaks, omandavad sära ja terve välimuse. See toode kaitseb juukseid kahjulike väliste keskkonnategurite eest, aitab säilitada värvitud juuste värvi oluliselt pikema aja vältel, tagab sileduse, elastsuse, sära ja tervisliku välimuse, säilitab vajaliku niisutustaseme, juuksed omandavad elujõu ja muutuvad pehmemaks.

1. Kandke toode pestud niisketele juustele

2. Laske mõjuda 5 minutit

3. Loputage hoolikalt.

OLAPLEX juustesse jäetav palsam BOND SMOOTHER nr 6.

See juuksekreem on revolutsiooniline toode, mis on loodud ainulaadse patenteeritud OLAPLEX taastava tehnoloogia abil. Taastav juuksekreem silub, niisutab ja kaitseb juukseid suurepäraselt. Sobib igat tüüpi juustele.

1.Kanna toodet kogu juuksepikkusele – sobib nii märgadele kui ka kuivadele juustele.

2. Sobib kasutamiseks igapäevaselt

OLAPLEX juukseõli BONDING OIL nr 7.

Äärmiselt kontsentreeritud, juukseid mitte koormav viimistlusõli. Pehmendab juukseid, tõstab esile nende värvi ja annab sära. Aitab siluda kahjustatud või kuivi juukseid. Kuumakaitsega kuni 230°C.

1.Kandke väike kogus toodet kuivadele või märgadele juustele.

Need OLAPLEX tooted leiate Azeta.ee e-poe valikust.

Terviseuudised ja näpunäited