EE RU
Kaugmüüki teostab Mint apteek | Küsi apteekrilt | E-R 9:00-17:00 | +372 641 0580

Kuidas on päikesekaitse seotud endokriinsüsteemiga?


Kuidas on päikesekaitse seotud endokriinsüsteemiga?

Laboratoires SVR töötas SUN SECURE sarja välja pärast 4 aastat kestnud intensiivseid uuringuid, et leida filtrite kombinatsioon, mis pakub laia spektri kaitset ja on samal ajal ohutu sisesekretsioonisüsteemile. See oli väga oluline, eriti kui me mõtleme imikutele ja väikelastele, kes on tänapäeval juba liiga palju sisesekretsioonisüsteemi kahjustavate ainetega igapäevaselt kokku puutunud. 
 
Uuringus keskenduti mitte ainult sellele, millised filtrid on turvalised, vaid ka nende kombinatsioonidele, sest kõik need ei ole koos kasutades piisavalt ohutud. See võimaldas välja töötada uuendusliku koostise ja uuendatud SUN SECURE tootesarja, mis on mõeldud kogu perele. 

Nüüd on selge, et oluline pole mitte ainult valida oma lemmik bränd, vaid ka olla ettevaatlik selle suhtes kuidas tootja käsitleb endokriinsüsteemi mõjutavate filtrite kombinatsioonе. Lisaks sellele on SVR, teades, et uued preparaadid on biolagunevad, algatanud täiendavad testid vetikatega ja leidnud, et need tooted on isegi merekeskkonnale ohutud. See muudab selle sarja mitte ainult sõbralikuks tundlikule nahale, isegi kõige väiksematele pereliikmetele, vaid ka keskkonnasõbralikuks. 
 
Milliseid kahjulikke ained tuleks vältida päikesekaitsekreemi valimisel tundlikule nahale?
- filtrid, mida kahtlustatakse sisesekretsioonisüsteemi kahjustavatena
- filtrid, mis võivad olla ökotoksilised, 
- nanoosakeste mineraal- ja keemiafiltrid,
- filtrid, mis on potentsiaalsed nahaärritajad, nt oktokrüül, oksübentsoon, oktinoksaat.
 
Õnneks on meil juba olemas sellised võimalused nagu SVR SUN SECURE tooted, millel on 4 väga hoolikalt valitud filtrit:
- DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE - UVA-filter.
- BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE - UVA&UVB filter.
- ETHYLHEXYL TRIAZONE - UVB-filter
- DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE - UVB-filter
  
SUN SECURE sarjal on meeldivad tekstuurid ja lai toodete valik, mis täidab kogu pere vajadusi; näonahal, kehal, veekindel ja kõrge kaitse. 
 
Tekstuurid, mis jätavad unustamatu tunde: kerged, läbipaistvad, ei jäta valgeid jälgi, niisutavad ja kergesti pealekantavad tooted!


 
TOP 3, mida avastada?
- SUN SECURE BLUR optilise näonahka siluva ja matistava toimega. Lihtne välja näha ja tunda end rannas hästi!
- SUN SECURE EAU SOLAIRE on erakordne oma kahefaasilise tekstuuri poolest, mis lõpuks tundub nahal nagu läbipaistev vesi. Nii kerge ja lihtne on pihustada üle kogu keha! Lihtne armuda nii selle tekstuuri kui ka suvisesse lõhna. 
- SUN SECURE BRUME on tõhus kosmeetikatoode probleemse näonaha kaitsmiseks päikese eest teismelistele ja täiskasvanutele.
 
Lisaks päikesekaitsetoodetele pakub SVR veel palju muudki. Tutvu valikuga!

Terviseuudised ja näpunäited