EE RU
Kaugmüüki teostab Mint apteek | Küsi apteekrilt | E-R 9:00-17:00 | +372 610 3100

Hüaluroonhape: igemete tervena ja tugevana hoidmise salajane relv


Hüaluroonhape: igemete tervena ja tugevana hoidmise salajane relv

Hüaluroonhape on polüsahhariid, mis pakub meditsiinis ja esteetikas erinevaid kasutusvõimalusi. Hambaarstid kasutavad seda sageli ja sellel on suurepärane mõju igemete hooldamisel ja taastumisel. Tänapäeval on hüaluroonhape muutunud asendamatuks liitlaseks kõigis hambakliinikutes. Seda leidub mitte ainult professionaalseks kasutamiseks mõeldud toodetes, vaid see on peamiseks koostisosaks ka kodus kasutatavates toodetes.

Mis on hüaluroonhape ja miks see on oluline?

Hüaluroonhape on meie keha komponent, looduslik aine, mida keha toodab. Kahjuks väheneb selle taastumisvõime vananedes ja ajaga. Õnneks saab hüaluroonhapet kasutada ka väliselt, et kompenseerida selle kaotust. Sellel on võime kudede kaudu imenduda, tungides nende sisse ja pakkudes mitmeid eeliseid.

Hüaluroonhape kuulub glükoosaminoglükaanirühma polüsahhariidide hulka, mis on teatud tüüpi suhkur. See moodustab osa erinevatest kudedest, näiteks nahast, kõhrest, luukoest või sidekoest. Selle üks peamisi funktsioone on hoida vett ja vastutada kudede hüdratatsiooni säilitamise eest. Vananedes väheneb hüaluroonhappe tootmine, mis võib põhjustada kudede niiskuse ja elastsuse kaotust, mis ongi aja möödumise ilmselge sümptom.

Hüaluroonhappe kasutusalad igemete hooldamisel

Igemed on kude, mis pakub hammastele kaitset ja tuge ning vajavad erilist hoolt, et vältida tõsiseid terviseprobleeme, nagu gingiviit või periodontiit.

Limaskesta regenereerimine: Kui igemed on saanud kahjustuse, aitab hüaluroonhape kiirendada kudede taastumist.

Tervendamine: Väline kasutamine aitab parandada kudede taastumist pärast suuoperatsioone. Hüaluroonhape vähendab põletikku, kiirendab paranemist ja vähendab nakkusohtu.

Haavandite paranemine: Hüaluroonhapet võib kasutada ka haavade ja aftide ehk suuhaavandite paranemiseks. Selle lokaalne pealekandmine kaitseb haavu ja tagab kiirema taastumise.

PerioKIN Hyaluronic 1% geel - Parim viis oma igemete tervise parandamiseks

Nagu juba mainitud, saab igemetele mõeldud hüaluroonhapet kasutada nii hambaarstikabinetis kui ka kodustes protseduurides. PerioKIN Hyaluronic 1% suukaudne geel on ideaalne täiendus õrnade igemete ja suu limaskestade hooldamiseks.

See lihtsasti pealekantav geel aitab kudede taastumisele kaasa pärast erinevaid hambaprotseduure. Sisaldades hüaluroonhapet 1% ja kloorheksidiini diglükonaati 0,20%, hoiab see ära hammaste biokile moodustumise, toniseerib igemeid ja niisutab sügavuti suu limaskesta kudesid. PerioKIN Hyaluronic 1% suukaudne geel on näidustatud igapäevaseks suuhügieeniks pärast periodontaalset ravi, suuoperatsiooni või implantaadi paigaldamist.

 

KIN pakub laia valikut igapäevaseks igemehoolduseks sobivaid tooteid, mis on tunnustust leidnud paljude hambaarstide poolt. KIN toodete abil saate hoida oma igemeid tervetena ja naeratuse kaunina.

Ärge oodake - alustage juba täna oma suu tervise parendamist KIN toodete abil ning hoidke oma igemed terved ja naeratus kaunis! Oluline on jälgida igapäevast suuhügieeni, külastada regulaarselt  hambaarsti.

 

KIN: kvaliteetsed hambaravitooted, mida saame usaldada juba aastakümneid!

Alates 1964. aastast on Laboratorios KIN olnud pühendunud kvaliteetsete hambaravitoodete uurimisele ja arendamisele. See Hispaania ettevõte on tuntud oma kõrgekvaliteediliste toodete poolest ning nende tooteid turustatakse üle 60 riigis.

Eestis on KIN tooted olnud saadaval juba alates 2007. aastast ning selle aja jooksul on nad leidnud tee paljude hambaravispetsialistide ja patsientide südamesse. Alates 2016. aastast on EPP OÜ ametlikult KIN toodete edasimüüja Eestis, tagades nende kättesaadavuse ja levitamise meie turul.

Eestis on KIN tootevalikus 23 erinevat toodet, mis kuuluvad kaheksasse erinevasse tootesarja. Nende mitmekülgne valik hõlmab kõiki olulisi aspekte hambaravis, aidates säilitada suuhügieeni tervist ning ennetada igemete ja hammaste probleeme. 

Üks oluline aspekt, mida tuleks esile tõsta, on KIN toodete alkoholivabadus ja SLS-vabadus. Alkohol võib mõnel juhul suus olla liiga ärritav ja kuivatav ning SLS (naatriumlaurüülsulfaat) võib mõjutada mõnede inimeste suuõõne tundlikkust. KIN on võtnud selle arvesse ja loonud tooteid, mis on õrnad ja sobivad laiemale kasutajate ringile.

KIN toodete valik on saadaval kõikides hästivarustatud apteekides, mis teeb nende ostmise ja kasutamise lihtsaks kõigile soovijatele. Nende olemasolu Eesti turul on tugevasti kaasa aidanud kvaliteetse hambaravi propageerimisele ja teadlikkuse tõstmisele suuõõne tervise olulisusest.

Kui otsite usaldusväärseid ja tõhusaid hambaravitooted, on KIN kindlasti üks parimaid valikuid. Nende aastatepikkune kogemus ja pidev areng tagavad, et nende tooted vastavad kõrgetele kvaliteedinõuetele ning pakuvad parimat hooldust teie igemetele ja hammastele.

Nii et ärge kõhelge proovimast KIN tooteid ja tehke samm suurema suuõõne tervise poole. Alustage juba täna ning andke oma naeratusele ja suu tervisele parim hooldus, mida see väärib!

Terviseuudised ja näpunäited