EE RU
Kaugmüüki teostab Mint apteek | Küsi apteekrilt | E-R 9:00-17:00 | +372 610 3100

Piret Laos testib ilulemmikuid


Piret Laos testib ilulemmikuid

Esimesed suvised ilmad on ka meile kohale jõudnud ning annavad vaikselt märku, et on õige aeg vaadata üle oma suvised ilutooted. Andsime tuntud ja armastatud saatejuht Piret Laosele testimiseks ilutooteid, mis on paljude Euroapteegi klientide lemmikuteks valitud. 

RILASTIL AQUA NÄOPUHASTUSVAHEND 200ML

Rilastil Aqua näopuhastusvahend eemaldab õrnalt nahalt mustuse, kahjustamata nahabarjääri. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Eemaldab meigi nii näolt kui silmadelt ja nahk jääb mõnusalt puhas, särav ja värske. Väga tore uus avastus!
“Seoses teletööga on minu näonahk pidevalt paksu meigikihi all. Pärast tööpäeva lõppu koju jõudes on alati esimeseks asjaks meigi eemaldamine. Olen ise suhteliselt laisk ning ei taha mitut erinevat toodet kasutada, seega pean oluliseks, et üks näopesuvahend eemaldaks nii näo- kui ka silmameigi. Olen katsetanud kümneid erinevaid pesuvahendeid ja alati see soov kahjuks ei täitu.
Rilastili pesugeel tegi aga suurepärast tööd! Kohe esimese pesukorraga oli läinud kogu paks meigikiht nii näolt kui ka silmadelt, jättes naha mõnusalt puhtaks, säravaks ja värskeks. Väga tore uus avastus! ”

 

DERMEDIC SUNBRELLA PIHUSTATAV PÄIKESEKAITSEPIIM SPF50 150ML

Dermedic Sunbrella pakub efektiivset kaitset päikese- kiirguse eest. Toodetel on UVA, UVB, VL ja IR vastane toime, mis kaitseb ka naha sügavaimaid kihte.

Kiiresti imenduv päikesekaitsepiim kehale, mis on kerge koostisega ja mida on mugav kaasas kanda.
“Nooremana ei pööranud ma üldse tähelepanu oma naha kaitsmisele päikese eest. Õnneks on nüüd hakatud päikesekaitse olulisusest järjest rohkem rääkima ning minu dermatoloog mainib ikka ka, et päikesekaitse on A ja O.
Olen varasemalt kasutanud näol SPF 50 ja kehal pigem SPF 30 tooteid, siis nüüd katsetasin kehapiima, mille päikesekaitse on samuti kõrgem. Mulle tundub, et vahetult pärast talve, mil nahk paistab ju lausa sinine, on see ainuõige valik. Toote puhul meeldib, et pihustusega ei teki kehale liiga paksu kreemikihti ja toode on kergesti imenduv. Kehapiim on tore alternatiiv inimestele, kellele näiteks kehaõlid ei meeldi või sobi. Samuti on pakend mõnusa suurusega – hea igapäevaselt kotti visata, sest kes teab, millal kontoritöö õue päikese kätte viiakse.”

 

EMBRYOLISSE LAIT-CREME FLUIDE+ TOITEV NIISUTAJA 400ML

Embryolisse nahka niisutavate ja toitvate omadustega losjoon näole ja kehale, mis on kergema tekstuuriga kui kultustoode Lait-Crème Concentré. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Väga kerge ja õrna tekstuuriga, samas mõnusalt niisutav ja toitev losjoon, mis sobib kasutamiseks nii näol kui kehal.
“Olen varem katsetanud ja kiitnud Embryolisse’i näokreemi ja pean ütlema, et selle kreemiga olen samavõrd rahul. Tekstuurilt on see kerge ja õrn, samas mõnusalt niisutav ja toitev losjoon, mis sobib kasutamiseks nii näol kui ka kehal. Minu meelest suurepärane variant, kui ei taha näiteks nädalavahetuse spa-reisile, maale sõites või trenni minnes liiga palju erinevaid totsikuid kaasa pakkida. Üks kreem niisutab kogu naha. Mulle väga meeldib, et sellesse tootesse on lisatud Aloe Verat ning suur pumbaga pakend teeb kasutamise eriti mugavaks.”

Terviseuudised ja näpunäited