Embryolisse Lait Creme Concentre on mitmekülgne 6-ühes toitev ja niisutav kreem kõigile nahatüüpidele, sh tundlikule nahale. Õrna tekstuuriga, jätab nahale pehmuse ja mugavuse tunde. Rikastatud õrna lillelõhnaga.
Prantsuse farmaatsiatööstuse ikooniline toode – loodud koostöös dermatoloogidega, meigikunstnike poolt heaks kiidetud ja professionaalide armastatud, et nahk näeks kaameras ja väljaspool seda täiuslik välja.
Kasutatav niisutajana, jumestuse alusena, puhastuspiimana, maskina, päikesejärgse või raseerimisjärgse hooldusena.
Peamised koostisosad: sheavõi, aaloe ja mesilasvaha.
Alumiiniumtuub on valmistatud 50 % taaskasutatud materjalidest, sobib ümbertöötlemiseks. FSC-sertifikaadiga paberpakend, ümbertöödeldav, pärit jätkusuutlikult majandatud metsadest.
Päritoluriik: Prantsusmaa.

KOGU KOSMEETIKA JA TOIDULISANDITE VALIK -40% alates 25€ ostust koodiga: EPAEV
Pakkumine kehtib ainult e-apteegis: 08.06-09.06.2026 v.a ravimite ostule. Korraga saab kasutada vaid ühte sooduskoodi.

Bepanthen brändinädal kuni -50% al. 15€ ostust koodiga BEPANTHEN
Sooduspakkumine kehtib ainult e-apteegis 08.06-14.06.2026